כרטיס אשראי נטען – טרנד חולף או כאן כדי להשאר?

שיתוף:

נראה שהרעיון לטעון כרטיס אשראי הולך וצובר פופולריות. עם זאת, עדיין ישנם רבים שאינם משוכנעים שזו הדרך קדימה.

טעינה מחדש של כרטיס האשראי שלך תאפשר לך להוציא יותר כסף מבלי שתצטרך לדאוג לבזבז יותר מדי ולמקסם את מסגרת האשראי שלך. זה שימושי במיוחד עבור אנשים שיש להם הכנסה גדולה וצריכים לוודא שהם יכולים להוציא כמה שיותר מבלי לדאוג כמה הם מוציאים.

בטווח הארוך, זה עשוי להיות זול יותר להטעין את הכרטיס שלך במקום לשלם עליו ריבית מדי חודש.

עם זאת, ישנם גם כמה חסרונות לשימוש בשיטה זו:

– תחויב בדמי ניהול בעת הטעינה מחדש של הכרטיס

– לא תמיד אפשר למצוא חנויות עם

כרטיסי אשראי נטענים הם לא מושג חדש, אבל הם הופכים מהר יותר ויותר פופולריים. כרטיסים אלו מאפשרים לך להימנע מהטרחה של תשלום עבור הרכישות שלך במזומן או בכרטיס חיוב.

יש אנשים שמאמינים שהקלפים האלה הם רק טרנד חולף, בעוד שאחרים מאמינים שהם יהיו כאן כדי להישאר. האמת היא שהכל תלוי איך הצרכנים רוצים להשתמש בכספם ועד כמה הם סומכים על אבטחת כרטיס האשראי שלהם.

כרטיס נטען קיים כבר זמן מה. זה הוצג לראשונה בשנות ה-50 ומאז זה היה סוג התשלום הפופולרי ביותר. עם זאת, בשנים האחרונות כרטיסי חיוב הפכו פופולריים יותר מכיוון שהם מאפשרים לאנשים לשלם בכסף שכבר יש להם בחשבון הבנק שלהם.

קשה לחזות אם כרטיס האשראי יהיה קיים לאורך זמן או לא, אבל אנשים רבים מאמינים שהוא עדיין יהיה כאן לזמן מה מכיוון שעדיין יש כמה יתרונות שתוכלו להשיג רק עם כרטיס אשראי.

במאמר זה, נבדוק את היתרונות והחסרונות של כרטיסי אשראי נטענים.

היתרונות של כרטיס נטען הם שאתה יכול להוציא כמה שאתה רוצה על הכרטיס מבלי שתצטרך לדאוג לחרוג מהמגבלה שלך.
אתה יכול גם לשלוט כמה זמן הכסף שלך נמצא בכרטיס, מה שאומר שיש לך יותר שליטה על מה אתה מוציא את הכסף שלך. זה נהדר עבור אנשים שמנסים לחסוך עבור משהו מסוים או אלה שמתקשים בקנייה דחופה.

אחד החסרונות של הכרטיסים הללו הוא שהם גובים עמלה שנתית, שאולי חלק מהאנשים לא יאהבו לשלם. חיסרון נוסף הוא שאין הגנה מפני הונאה או גניבה אם מישהו גונב את מספר הכרטיס שלך ומשתמש בו בעצמו.

בשורה התחתונה? מִחָדָשׁ

העתיד של כרטיסי האשראי אינו מוטל בספק. עתיד כרטיסי האשראי נמצא בידי הלקוח וזה נראה מבטיח.

כרטיסי אשראי נטענים הם טרנד שהגיע כדי להישאר. הם נוחים, קלים לשימוש ופופולריים מאוד בקרב הצרכנים.

לקוחות מחפשים דרכים נוספות להקל על חייהם וכרטיסי אשראי נטענים מציעים להם בדיוק את זה.

תעשיית כרטיסי האשראי נמצאת בירידה מתמדת בשנים האחרונות. תעשיית כרטיסי החיוב, לעומת זאת, צומחת בהתמדה. הסיבה לכך היא הנוחות וקלות השימוש שכרטיסי חיוב מספקים.

סביר להניח שמגמה זו תמשיך לצמוח בפופולריות ככל שאנשים יהיו מודעים יותר להרגלי ההוצאות והבריאות הכלכלית שלהם.

מאמרים נוספים שעשוי לעניין אותך:

כך תכינו את הבית שלכם לחורף

העונה הקרה בפתח, אז זה הזמן להכין את הבית לחורף. יש הרבה דברים שאתה צריך לעשות כדי לוודא שהבית שלך יהיה מוכן לימים הקרים והשלגים.

טרנד הזמנת הפירות והירקות באינטרנט

זו מגמה שנמצאת במגמת עלייה בשנים האחרונות. הסיבה העיקרית לעלייה בביקוש נובעת מהנוחות הגבוהה של קניות באינטרנט. בנוסף, ישנם יתרונות רבים להזמנת מוצרים באינטרנט. אחד