הכירו את הטרנד החדש של ההייטקיסטים בתל אביב – אפליקציית הכביסה kVisi

שיתוף:

יש טרנד חדש בתל אביב שמשתלט על העיר, והוא קשור לכביסה.

לתל אביבים יש מערכת יחסים מסובכת עם כביסה. לעתים קרובות הם מוצאים שזו משימה לא פשוטה, בשל המחיר הגבוה של שירותי הכביסה, זמני ההמתנה הארוכים והקושי למצוא מקום בו יוכלו לכבס.

בתגובה לסוגיה זו, החליט יזם אחד לפתח שירות מבוסס אפליקציה למכבסות בשם kVisi. kVisi מציעה ללקוחות דרך קלה להזמין את שירותי הכביסה שלהם דרך האפליקציה. בנוסף, kVisi מספקת ללקוחות מידע על כל המיקומים שלה בתל אביב ונותנת להם הנחיות כיצד הם יכולים להגיע לשם מכל מקום שהם נמצאים בעיר.

אפליקציית הכביסה kVisi היא טרנד חדש בתל אביב, שבו אנשים מזמינים את הכביסה שלהם באינטרנט ומשלמים עליה לפי קילוגרם.

מדובר באפליקציה שנוצרה כדי לטפל בבעיה שיש לאנשים רבים – אין מספיק זמן או כסף כדי לטפל בכביסה שלהם בעצמם.

האפליקציה מפשטת את תהליך הזמנת הכביסה, התשלום והאיסוף. זה לא משנה איזה סוג של בגדים אתה מכבס – זה יעשה על ידי אנשי מקצוע שיודעים לטפל בחומרים שונים. אתה יכול גם לתזמן את האיסוף שלך בזמן שנוח לך, מה שחוסך לך זמן ואנרגיה.

מה שכן, אתה יכול לעקוב אחר ההזמנה שלך עם אפליקציית kVisi!
kVisi היא אפליקציית כביסה חדשה בתל אביב המאפשרת לך לכבס ולקפל את הבגדים שלך בחצי מחיר ממה שזה יעלה במכבסה. זהו פתרון הכל באחד, כך שאתה לא צריך לדאוג למצוא מקום לכבס או לייבש את הבגדים שלך.

kVisi נוצרה על ידי 3 יזמים ישראלים, שהם גם אבות לילדים קטנים, כדי לפתור את הצורך שלהם בשירותי כביסה.

ב-kVisi, הם מאמינים שאף אחד לא צריך לבזבז את זמנו בביצוע משימות מייגעות. הם יודעים ליצור שירות שיאפשר לך לעשות יותר ממה שאתה אוהב, כדי שתוכל להתמקד בתשוקה שלך במקום לעשות את הכביסה.

האפליקציה זמינה בתל אביב והם מציעים שירותי כביסה המותאמים אישית ללקוחותיהם. אתה יכול אפילו לעקוב אחר מצב ההזמנה שלך בכל עת באמצעות הודעת דחיפה.

עבור האנשים בתל אביב שמחפשים מקום לשלוח את הכביסה שלהם, החיפוש הסתיים. kVisi היא אפליקציית כביסה שעוזרת לך למצוא ולהזמין מכבסה תוך שניות. באפליקציה זו תוכלו גם לראות מי מהם הכי קרוב אליכם, בעל זמני ההמתנה הקצרים ביותר או מציע הנחות לקשישים או לילדים מתחת לגיל 13. תוכלו אפילו להזמין את הכביסה שלכם מבעוד מועד!

המשימה של kVisi היא להקל על כל מי שצריך כביסה עם בחירה ומחירים טובים יותר. זה עושה זאת על ידי טיפול בכל היבט של התהליך מההזמנה ועד משלוח הבגדים שלך הביתה.
בתל אביב יש טרנד חדש של טרמפיסטים – אפליקציית הכביסה kVisi.

האפליקציה מספקת שירות כביסה בתל אביב וסביבתה עם שירות משלוחים מיוחד. זה אומר שאתה יכול לכבס את הבגדים שלך ולקבל אותם אליך תוך 24 שעות.

kVisi נוסדה במטרה לספק אלטרנטיבה לשירותי כביסה יקרים שאנשים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם. המייסדים העלו את הרעיון הזה כשהם גרו בלונדון שבה אין מערכת מכבסה במחיר סביר. הם נאלצו לכבס את הכביסה שלהם בבית, וזה לא רק לקח זמן אלא גם יקר מאוד בהתחשב בעלות הגבוהה של שירותים בלונדון.

עם kVisi, אנשים יכולים להזמין איסוף לבגדים שלהם על ידי בחירת סוג הכביסה שהם רוצים

מאמרים נוספים שעשוי לעניין אותך:

כך תכינו את הבית שלכם לחורף

העונה הקרה בפתח, אז זה הזמן להכין את הבית לחורף. יש הרבה דברים שאתה צריך לעשות כדי לוודא שהבית שלך יהיה מוכן לימים הקרים והשלגים.

טרנד הזמנת הפירות והירקות באינטרנט

זו מגמה שנמצאת במגמת עלייה בשנים האחרונות. הסיבה העיקרית לעלייה בביקוש נובעת מהנוחות הגבוהה של קניות באינטרנט. בנוסף, ישנם יתרונות רבים להזמנת מוצרים באינטרנט. אחד