גבי ושני בר – הזוג שמשנה את פני היזמות הישראלית

שיתוף:

בתוך עולם היזמות הישראלי המלא בסיפורים מעוררי השראה, סיפורם של גבי ושני בר בולט במיוחד. זהו סיפורם של זוג יזמים שידעו להתמודד עם אתגרים לא פשוטים והצליחו להפוך כל משבר להזדמנות. במאמר זה נבחן את מסעם הייחודי של גבי ושני בר, נתאר את העשייה שלהם, התרומה שלהם לקהילה והאופן שבו הם מצליחים לשנות חיים של רבים.

ילדות לא קלה – תחילת הסיפור של שני בר

שני בר גדלה בהרצליה ובגיל 8 אובחנה עם גידול נדיר בראש שהיווה סכנה לחייה. המשפחה פנתה לרב פירר שסייע להם למצוא מנתח בשוויץ. הניתוח הצליח להציל את חייה של שני, אך השאיר את פניה מעוותות. בעזרת עשרות ניתוחים נוספים בארץ ובחו"ל, שני הצליחה לשקם את מראה פניה ולחזור למראה קרוב לזה שהיה לה לפני המחלה.

אמונה כחזון וכוח פנימי

שני לא נתנה לקשיים הפיזיים והנפשיים לשבור אותה. במהלך ההתמודדות עם המחלה, היא פיתחה חזון ברור – להיות אשת עסקים מצליחה. האמונה העמוקה שלה ביכולתה להתמודד ולהצליח סייעה לה להתגבר על המכשולים.

מפגש עם גבי והקמת מרכזי הספא

בהמשך חייה, שני הכירה את גבי בר, יזם ובעל תואר שני במנהל וכלכלה מאוניברסיטת U.C.L.A, אשר היה אב לשתי בנות מנישואיו הקודמים. יחד הם הקימו מרכזי ספא יוקרתיים בישראל, מתוך חזון לספק לאנשים מקום לשלווה וטיפוח אישי. מרכזי הספא זכו להצלחה רבה והפכו למקום מפלט למבקרים רבים.

טרגדיה ומפנה בחיים

למרות ההצלחה הגדולה, זוג היזמים חווה טרגדיה קשה כאשר אש שפרצה בספא בהרצליה גרמה לשריפת המבנה ולמותו של מנהל סניף בנק הפועלים, שלום. האסון הכבד גרם לזוג לערוך חשבון נפש ולשקול מחדש את דרכם המקצועית והאישית.

"חולמים בגדול" – מיזם חברתי חדש

בעקבות האסון, גבי ושני החליטו למקד את מאמציהם בתרומה לקהילה. הם ייסדו את מיזם "חולמים בגדול", שמטרתו לפתח ולתמוך בבני נוער בסיכון ואנשים עם מוגבלויות פיזיות. המיזם מעניק להם כלים ואמונה עצמית, ומסייע להם להגשים את חלומותיהם למרות הקשיים שהם חווים.

שיתוף פעולה עם קמפוס איל"ן

אחד משיתופי הפעולה המרכזיים של גבי ושני היה עם קמפוס איל"ן, המספק הכשרה מקצועית וחברתית לאנשים עם מוגבלויות פיזיות. גבי ושני העבירו קורס בן 10 שבועות לסטודנטים של איל"ן, בו לימדו אותם על הגשמה עצמית, חזון ואמונה. הם ליוו את הסטודנטים באופן אישי וסייעו להם בצעדיהם הראשונים בעולם העבודה ובחיים האישיים.

עבודה עם עמותת בית רות

גבי ושני בר משתפים פעולה גם עם עמותת בית רות, המפעילה כפר שיקומי לנערות בסיכון בעפולה. במסגרת שיתוף הפעולה, שני מעבירה סדנאות העצמה לנערות, משתפת בסיפורה האישי ומעניקה להן כלים להתמודדות עם הקשיים האישיים שלהן. הנערות מקבלות השראה מסיפור חייה של שני ולומדות ממנה כיצד להפוך את הקשיים האישיים להזדמנויות לצמיחה ולהתפתחות.

תמיכה במועדון תנופה

מועדון תנופה, מועדון חברתי לבוגרים עם לקויות ומוגבלויות, נהנה גם הוא מתמיכתם של גבי ושני בר. הם חולקים עם חברי המועדון את סיפור חייהם ומלמדים אותם כיצד להשתמש במדיטציה להעצמה אישית. חברי המועדון לומדים מהם על כוח הנתינה והאמונה העצמית, והם אסירי תודה על התמיכה וההשראה שהם מקבלים.

סיפורם של גבי ושני בר הוא דוגמה לאופן שבו ניתן להפוך קשיים אישיים להשראה ולכוח מניע לעשייה. פעילותם המגוונת והתרומה המשמעותית שלהם לקהילה מלמדים אותנו על חשיבותה של אמונה עצמית והתמדה. גבי ושני בר מראים לנו שאפשר לשנות את העולם ולשפר את חייהם של רבים, גם כשמתמודדים עם אתגרים קשים.

מאמרים נוספים שעשוי לעניין אותך:

למי מתאים אחסון מסמכים בארכיב?

הארכיון הוא מקום שבו מאוחסנים מסמכים כך שניתן למצוא אותם בקלות בעת הצורך. הארכיון יכול להיות מיקום פיזי או דיגיטלי. יש אנשים שחושבים שהארכיון מיועד

משלוח חבילות מישראל לחו"ל

אחת הדרכים הפופולריות ביותר לשלוח חבילות בינלאומית היא באמצעות שירות שליחים. שירותי שליחים מציעים מגוון אפשרויות משלוח, כולל משלוח מדלת לדלת, איסוף משדה התעופה ועוד.