NFT הטרנד הלוהט של 2022

שיתוף:

NFTs הם הטרנד החם ביותר של 2022. זהו נכס דיגיטלי שאינו נשלט על ידי חברה או ממשלה מסוימת, אך ניתן להחלפה חופשית בבלוקצ'יין.

מה הם NFTs?

NFTs ראשי תיבות של Non-Fungible Tokens.
אלו הם אסימונים שונים זה מזה באופן ייחודי, מה שאומר שהם עשויים להיות בעלי ערכים, תכונות ומאפיינים שונים.
ניתן להשתמש ב-NFTs במקום מוצרים פיזיים ב-blockchain – כמו CryptoKitties למשל,
זה אומר שלעולם לא תצטרך לדאוג שמישהו יעתיק את העיצוב או הסימן המסחרי שלך כי הוא ייחודי לך – בדיוק כמו התביעת אצבע שלכם!

NFT הם צורה חדשה של נכס דיגיטלי.
ניתן להעביר ולסחור בהם ב- blockchain, מה שהופך אותם לדרך קלה לנהל בעלות על פריטים וירטואליים במשחקים. כמה דוגמאות ל-NFTs הן Crypto Kitties, Ether Kingdoms ו-IOTA.

הרעיון מאחורי האסימונים הללו הוא שכל אסימון הוא ייחודי ולא ניתן להחלפה באחד אחר עם אותן תכונות או תכונות. הרעיון הזה הוכרז כטרנד הגדול הבא שמפתחים יוכלו לנצל.

NFT הוא הקיצור של Non-Fungible Tokens. הם אסימונים עם מזהים דיגיטליים ייחודיים שלא ניתן לשכפל או להרוס. זה אומר שהם לא ניתנים להחלפה כמו מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים, וזו הסיבה שהם נקראים גם פריטי אספנות קריפטו. NFTs יכולים לייצג כל דבר, החל מפריטים במשחק, פריטים בעולם האמיתי (למשל, אמנות) ועד מוצרים דיגיטליים בלתי מוחשיים (כלומר, עוקבים במדיה חברתית).

NFTs ישחקו תפקיד חשוב בעתיד של פרסום, יצירת תוכן ומשחקים.

NFTs הם נכסים דיגיטליים המאוחסנים ב- blockchain. הם מייצגים בעלות על משהו, בין אם זה פריט פיזי או אירוע. כדי להיות מסוגל לקנות, למכור או לשתף NFTs אתה צריך להשתמש בארנק cryptocurrency.

הצעד הראשון הוא לרכוש נכס על ידי שליחת כספים מהארנק שלך לצד השני שבבעלותו הנכס. לאחר מכן יש לך בעלות על הנכס הזה ואתה יכול להעביר אותו לארנק של מישהו אחר על ידי יצירת עסקה המכילה את מצב הבעלות הנוכחי שלך ואת הכתובת של הנמען החדש, כמו גם את מצב הבעלות החדש הרצוי שלו. ישנם שלושה סוגים של עסקאות – העברה, החלפה ו-Giveaway.

ישנם מקרי שימוש רבים ושונים עבור NFTs – אתה יכול להגביר את אסטרטגיית מעורבות הלקוחות שלך עם פריטי אספנות קריפטו

NFT הם סוג של פריטי אספנות דיגיטליים שהם ייחודיים, כלומר אין אסימון אחד זהה למשנהו.
אסימונים אלה יכולים לייצג כל דבר מאובייקט פיזי ועד רעיון. זה לא מוגבל רק ל-NFTs המייצגים פריטים וירטואליים, אלא גם כאלו שמייצגים כסף כמו ביטקוין ואתריום.

מקרה השימוש הנפוץ ביותר עבור NFTs הוא במשחקי וידאו. שחקנים יכולים לקנות ולסחור באסימונים הללו בפלטפורמות שונות כגון Opensea ו-Rarebits, המתמחות בפלח שוק מסוים זה.

אחד המושגים היותר מעניינים ומפריעים בעולם הקריפטו הוא Non-Fungible Tokens. אלו הם נכסים דיגיטליים שלא ניתן להעתיק ולסחור בקלות והם יכולים להכיל תכונות ייחודיות משלהם. אתה יכול לחשוב עליהם כעל גרסה דיגיטלית של נכס פיזי כגון אמנות או פריטי אספנות.

NFTs שונים ממטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שלא ניתן לסחור בהם בבורסות כמו ביטקוין או Ethereum, אלא קיימים בפנקסי חשבונות מבוזרים שונים כגון Polkadot, Cardano, Eternal Linkage ב- IOST – אשר תוכנן כדי לאפשר זיהוי של כל אסימון והבעלות שלו. – או Eos שבונה מערכת משלה עבור NFTs.

איך זה עובד?

דוגמה ל-NFT היא CryptoKitties; הם פועלים על ידי הקצאת מאפיינים שונים (צבע, דפוס וכו') לחתולים השונים שאתה מוצא במשחק. דוגמה נוספת היא Opensea שמקצה דגל לכל פריט שאתה רוכש עם השירות שלהם.

הדבר החשוב ביותר באסימונים שאינם ניתנים לשינוי הוא שלכל אסימון יש זהות משלו; זה לא רק עותק של כל אסימון אחר. זה הופך אותם לסחירים בקלות בפלטפורמות כמו OpenSea או Rarebits – שהם מקומות שוק לקריפטו NFTs – ללא כל

NFT הוא נכס דיגיטלי שניתן לסחור, לשמור, להשקיע וכן הלאה.

בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים כמו ביטקוין ואת'ריום, הם אינם נוצרים על ידי כרייה.

NFTs קיימים כנכס בבלוקצ'יין אשר יכול להיות מיוצג בפורמטים שונים כגון ERC-721 tokens.

האסימונים האלה הם בעלי ערך מכיוון שהם מראים בעלות על משהו בעולם האמיתי וניתן לסחור בהם ללא הגבלה.

NFT הוא קיצור של "אסימון לא משתנה". זהו סוג חדש של פריטי אספנות דיגיטליים ייחודיים ואינם ניתנים לחלוקה. אלו הם הטרנד החם ביותר בעולם הקריפטו בשנת 2022.

ניתן לאסוף, לסחור או לשנות את NFTs כדי ליצור פריטי משחק חדשים מבוססי בלוקצ'יין. אסימונים שאינם ניתנים לשינוי משמשים בדרך כלל במשחקים כמו CryptoKitties, אבל יש להם גם מקרי שימוש אחרים כמו אלבומים וירטואליים וכרטיסים עם בעלות קבועה.

NFTs, או אסימונים שאינם ניתנים לשינוי, הם אסימונים בעלי תכונות ייחודיות ולא ניתן לשכפל אותם. לעתים קרובות הם לובשים צורה של פריטי אספנות דיגיטליים.

כמה פריטי אספנות פופולריים של NFT כוללים CryptoKitties, משחק שבו משתמשים יכולים לקנות ולמכור חתולים וירטואליים עבור אתריום, ו-Rare Pepe Cards, סדרת כרטיסים עם תמונות ייחודיות של Pepe the Frog. דוגמה נוספת היא פלטפורמת ה-marketplace של Opensea שעוקבת אחר המחירים של סוגים שונים של קונכיות ים.

עסקאות פיננסיות עד סוף העשור יבוצעו במטבעות קריפטוגרפיים.

NFTs הם צורה חדשה של אסימון שיכול לייצג כל סוג של נכס או כלי עזר. הם נסחרים בבורסות פתוחות ואינם זקוקים לגורם ריכוזי כדי להבטיח את ערכם. אין צורך בחברה מרכזית שתנהל את הנכסים הללו מכיוון שהם מבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין, שהיא מבוזרת, שקופה לחלוטין ועמידה בפני חבלה.

ישנן דרכים רבות בהן ניתן להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים. אבל דבר אחד בטוח – השנה, שוק מטבעות הקריפטו עבר פריחה חסרת תקדים. מומחים צופים כי מטבעות קריפטוגרפיים ימשיכו לצמוח בפופולריות וכי הם יהפכו למיינסטרים אף יותר בעתיד.

מדי יום, חובבי קריפטו מעלים מקרי שימוש חדשים לטכנולוגיית בלוקצ'יין. זו הסיבה שמומחים צופים שעד 2022 הוא ישמש 50% מכל החברות ברחבי העולם. לבזבז להוציא הוצאה!

"NFTs הם נכסים דיגיטליים שמקורם בבלוקצ'יין. הם משמשים בדרך כלל במשחקים, מוזיקה ופריטי אספנות. עם זאת, NFTs יכולים גם לייצג כל סוג של נכס דיגיטלי."

NFT's הם טרנד חם בעולם הקריפטו. ההערכה היא שיהיו 112 מיליון NFTs רשומים בשנת 2022. כאשר Etherium הוא מטבע הקריפטו הפופולרי ביותר עבור NFT's בשל מערכת הבלוקצ'יין העצומה שלו ועיצוב הקוד הפתוח.

כמה מקרי שימוש עבור NFT כוללים משחקים כמו Cryptokitties שהוא משחק שבו אתה יכול לאסוף חתולים וירטואליים בעלי גנטיקה ותכונות ייחודיות. Cryptokitties נוצר על ידי Axiom Zen שהיא חברה קנדית המתמחה במוצרי קריפטו ופיתוח תוכנה.

NFTs אינם מוגבלים למטבעות קריפטוגרפיים. הם נמצאים בשימוש גם בתעשיית המשחקים, למשל.

ניתן להשתמש ב-NFTs בתעשיות רבות ושונות; לדוגמה, הם יכולים לשמש לסחר בשירותים ואפילו בסחורות פיזיות. לכן, אין זה פלא שהם צפויים להשתלט על העולם!

עולם המטבעות הקריפטו התרחב במהירות בשנים האחרונות עם ביטקוין, אתריום ומטבעות מתפתחים אחרים. צורת מטבע חדשה זו שינתה את משחק ההשקעות והמסחר.
ההערכה היא שעד 2022 מגמה זו תמשיך לצמוח באופן אקספוננציאלי.

מאמרים נוספים שעשוי לעניין אותך:

האם שווה להשקיע בביטקוין בשנת 2022?

עם תנודות בשוק מטבעות הקריפטו, יכול להיות קשה לומר מה יקרה בשנת 2022. מחיר הביטקוין ירד בכ-65% מתחילת 2018. ירידת המחירים האחרונה מיוחסת לספקולציות, חשש